Лукаш прогнозує розвал резонансних справ та припинення справ щодо Укроборонпрому

Олена Лукаш

Колишній міністр юстиції України Олена Лукаш прогнозує повний розвал всіх резонансних справ та припинення справ щодо Державного концерну "Укроборонпрому".

Про це вона заявила під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Мені здається наш генеральний прокурор (Руслан Рябошапка, - ред.) втратив репутацію. Всі ці історії зі справами Стерненка, ухиляння від слідства щодо "свинооборонпрому", скандали з його декларуванням і історії пов'язані з сімейними справами, вони заставили громадян засумніватися в тому, що у нас генеральний прокурор має здоровий глузд. Зараз Рябошапка повністю дискредитував себе, прокуратуру і владу. Рябошапка працював зі мною, ми знайомі, він ніяке не нове обличчя. Він останні 10 років працював при всіх режимах", - сказала Лукаш.

Ексміністр зазначила, що Рябошапка не може здійснювати правосуддя і прогнозує розвал всіх справ.

"Мені здається він не може і не зацікавлений в тому, щоб здійснилося правосуддя. Я прогнозую повний розвал всіх резонансних справ, зупинку справи щодо "свинооборонпрому" і в результаті передачу кусками в різні інші слідчі органи, повну деморалізацію та дезорганізацію роботи в прокуратурі. Я була в прокуратурі і працівники кажуть, що тепер там ніяк і вони не знають чи будуть дальше працювати. І ось в цьому стані "ніяк" знаходиться вся українська прокуратура. І повірте, якщо ніяк почнеться, то так і закінчиться", - наголосила Олена Лукаш.

Нагадаємо, колишній міністр юстиції України Олена Лукаш повідомила, що вона підписала незрозумілу підозру на 50 сторінок і поросила аби її допитали. 

Loading...