Гладковський спробував виїхати з країни, його затримали співробітники НАБУ

Затримання Гладковського. Фото з місця події

Колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський спробував виїхати з країни, його затримали співробітники Національного антикорупційного бюро.

Про це повідомили в ефірі проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK.

"За даними джерел телеканалу ZIK, щойно Гладковський, який є центровою фігурою скандалу в "Укроборонпромі", намагався покинути територію країни шляхом вильоту з аеропорту «Бориспіль». Та його не випустили. Після цього Гладковський поїхав в ресторан на вулиці Бориспольській. Там його затримали детективи НАБУ. Очевидно, якщо його затримали, протягом 72 годин йому мають оголосити підозру, у зв’язку з чим відбулось затримання. Потім обрати міру запобіжного заходу", - сказав ведучий.

Нагадаємо, після резонансного журналістського розслідування НАБУ відкрило провадження "за фактом заволодіння грошовими коштами державного бюджету України та державних підприємств".

У фабулі йдеться про "фізичних осіб", яким підконтрольні названі журналістами (і давно вже відомі правоохоронцям) компанії, "із залученням посадових осіб" РНБО, Міноборони, "Укроборонпрому", державних оборонних заводів на "Кузні на Рибальському" заволоділи бюджетними коштами "орієнтовно у розмірі 250 мільйонів гривень".

Колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський та його син є одними із фігурантів цієї справи.

 

Loading...