Чиновницю Гостомельської сільради затримали на хабарі

Посадовця відділу містобудування та архітектури Гостомельської сільради затримали на хабарі. Чиновниця вимагала від приватного підприємця 2000 доларів США за отримання дозвільних документів на розміщення 4 торгівельних павільйонів в с. Гостомель.

Про це повідомила пресслужба прокуратури міста Київ.

«У середу, 16 жовтня, прокуратура міста Київ спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБ України у м. Київ та Київській області та СУ ГУ НП в м. Київ затримала на одержанні неправомірної вигоди головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Гостомельської селищної ради Київської області. Чиновниця вимагала від приватного підприємця 2000 доларів США за отримання дозвільних документів на розміщення 4 торгівельних павільйонів в с. Гостомель. Під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 12 500 гривень службову особу було викрито та затримано на робочому місці», – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішують питання щодо повідомлення затриманій особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, та обрання їй запобіжного заходу. На місці події тривають першочергові слідчі дії.

Нагадаємо, прокуратура міста Київ оголосила підозру колишньому народному депутату України у заволодінні 1,1 млрд грн АТ «Укрсиббанк».Loading...