Укртрансгаз розширив можливості для реверсу газу з Польщі

Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Укртрансгаз завершив будівельно-монтажні роботи на КС Комарно для збільшення реверсу з Польщі.

Як повідомляє пресслужба компанії, на компресорній станції «Комарно» (Львівська область) Укртрансгазу успішно завершено комплекс будівельно-монтажних робіт з підключення нової технологічної ділянки трубопроводу-перемички.

Зазначається, проведення тестового пуску в реверсному режимі, що стане фінальним етапом завершенням робіт на об’єкті, планується до кінця жовтня.

В компанії повідомляють, що оновлена конфігурація лінійної частини газопроводу дозволить транспортувати блакитне паливо як в аверсному, так і в реверсному режимах між Україною та Польщею. Реконструкція збільшить потужність та маневреність транспортування і допоможе забезпечити надійне і безперебійне проходження опалювального сезону 2019/2020.

Нагадаємо, КС «Комарно» задіяна у транспортуванні газу через кордон Україна – Польща. Модернізація технологічної трубопровідної обв’язки компресорної станції дозволить суттєво підвищити маневреність та надійність функціонування ГТС у разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, згідно з даними АТ «Укртрансгаз» Україна з 4 квітня до 13 жовтня 2019 року збільшила запаси природного газу в підземних сховищах (ПСГ) в 2,4 раза (на 12 млрд 279,7 млн куб. м) – до 21 млрд 25,06 млн куб. м.

Цей обсяг перевищує показник запасів 13 жовтня 2018 року на 26,4%, 13 жовтня 2017 року – на 25,5%, 13 жовтня 2016 року – на 42,7%.

 

 

Loading...