Українських миротворців в Конго нагородили медалями «За службу миру»

Нагородження українських миротворців у Конго, пресслужба МОУ

Місія ООН нагородила миротворців українського національного контингенту за вагомий внесок у підтримку та сприяння миру та безпеці у Демократичній Республіці Конго.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони. 

Зокрема, понад 250 військовослужбовців десятої ротації 18-го окремого вертолітного загону отримали медалі "За службу миру". 

Нагородження відбулося в День захисника України і День українського козацтва на аеродромі міста Гома.

"Українські миротворці в ДР Конго є взірцем за якістю виконання своїх обов’язків. Своєю плідною та важкою працею ви постійно підтримуєте та зміцнюєте високий міжнародний авторитет Організації Об’єднаних Націй", - зазначив начальник штабу сил Місії ООН у ДР Конго бригадний генерал Самад Аладе Акесоде. 

Як зазначається, усього за понад 7 років та 10 ротацій 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго екіпажі здійснили більше 22 тисяч польотів із загальним нальотом близько 25 тисяч годин. За цей період, вони перевезли понад 82 тисячі пасажирів та більш ніж 3920 тонн різноманітних вантажів.

Нагадаємо, 14 жовтня, в День захисника України, у Києві на НТК імені Віктора Баннікова відбулися фінальні матчі II Відкритого чемпіонату України Героїв АТО, за підсумками яких визначилися переможець та призери турніру. 

Loading...