Україна не буде втручатися в процес імпічменту Трампа, – Зеленський

Володимир Зеленський. Фото EPA-EFE

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з візитом в Латвії, заявив журналістам, що не втручатиметься в процес імпічменту президента США Дональда Трампа.

Про це він заявив в коментарі агентству AFP.

«Як Президент України, я не буду втручатися в події в інших країнах, на відміну від деяких інших, які можуть спробувати», – сказав Зеленський.

«Ми, як Україна, нічого не будемо робити», – додав він.

Нагадаємо, процедура імпічменту була запущена на грунті тверджень про те, що президент США Дональд Трамп в липневій телефонній розмові тиснув на Зеленського з метою спонукати Київ побічно допомогти главі вашингтонської адміністрації переобратися на другий термін в 2020 році. Американський лідер нібито домагався початку розслідування дій сина колишнього американського віцепрезидента Джозефа Байдена в Україну в обмін на надання фінансової та військової допомоги Вашингтона Києву.

В кінці вересня спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила на підставі таких підозр про початок процедури імпічменту республіканця Трампа. Демократ Байден вважається найбільш ймовірним конкурентом Трампа на майбутніх в наступному році в США виборах.

Білий дім оприлюднив розшифровку телефонної розмови, в якій, зокрема, Трамп згадав розслідування проти свого політичного опонента Джо Байдена. Ще пізніше в Конгресі опублікували текст скарги інформатора на розмову Трампа із Зеленським.

Loading...