​У Великобританії з'явився канал без новин про Brexit

Британський телевізійний канал Sky News запустив додатковий медіа ресурс Sky News Brexit-Free, де не будуть транслювати новини про Brexit.

Про це повідомляє Sky News.

Згідно з повідомленням, Sky News Brexit-Free буде в ефірі на каналі Sky 523 з 17:00 до 22:00 з понеділка по п’ятницю.

Водночас Sky News продовжить детально висвітлювати всі питання Brexit на своєму головному каналі, а також розкривати великі історії з Великобританії та всього світу.

Як зазначається, дослідження, проведене Sky News, показало, що третина людей уникають новин Brexit про повністю.

Понад 70% з опитаних звинуватили Brexit в тому, що вони почуваються надто розчарованими з приводу політичних дебатів навколо цієї проблеми. 

Майже 60% сказали, що новини негативно впливають на їхній настрій, а 40% зазначили, що відчувають безсилими впливати на події.

"Brexit - це історична історія, яка має великий вплив, і ми продовжимо надавати їй всебічне висвітлення. Новий канал просто дає людям можливість відпочити від Brexit, застосувати фільтр до заголовків і почути про проблеми далеко від Вестмінстеру та Брюсселю з акцентом на жорстку, оригінальну журналістику", - пояснив керівник Sky News Джон Райлей.

Нагадаємо, представники Європейського Союзу і Великої Британії сьогодні вранці, 16 жовтня, поновили перемовини щодо Brexit, сподіваючись досягти угоди, яка може бути прийнята лідерами на завтрашньому саміті. 

Loading...