Aнонси

усі анонси

Тиск на медіа: Скорик заявив, що такого собі не дозволяла навіть попередня влада

ZIK

Підписавши законопроєкт про безперервну діяльність Нацради з питань телебачення та радіомовлення, Володимир Зеленський, фактично, визнав свою відповідальність за тиск на ЗМІ. Він робить вигляд, що у всьому винні попередники, хоча й сам легітимізує старий склад Нацради.

Таку думку в ефірі проєкту «Треба поговорити» на телеканалі ZIK висловив народний депутат від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Микола Скорик.

Він зазначив: вважає усі запевнення Володимира Зеленського у тому, що нові члени Нацради владнають ситуацію з тиском регулятора на ЗМІ, звичайним пересмикуванням.

«Є цілеспрямований тиск на опозиційні канали, такі як «112 Україна», NewsOne, ваш канал. Я вважаю, що це абсолютно ненормально, навіть попередня влада, при всіх своїх можливостях, такого не робила. Вдавати, ніби нічого не відбувається – абсолютно неправильно», – наголосив Скорик.

Тож, на його думку, президент тут повинен визнати свою відповідальність, або вирішити це питання.

«Фактично, підписом (під законопроєктом про безперервну діяльність Нацради з питань ТБ, – ZIK) він визнав свою відповідальність за тиск на канали. Адже, маючи монобільшість у парламенті, не провести відповідні зміни щодо Національної ради, навпаки – легітимізувавши старих членів, вважаю абсолютно ненормальним. Робити вигляд, що це, начебто, старі члени, а своїми ж діями легітимізувати їх на невизначений термін – ненормально», – підкреслив Скорик.

У свою чергу народний депутат України VII та VIII скликань Олег Осуховський підкреслив: нова влада знову все спиратиме на попередників.

«Можна було знайти 3-5 нових членів Нацради та призначити їх. Тим більше, якщо існував закон, навіщо було вносити туди правку, щоб далі можна було продовжувати дію  старих членів Нацради?», – додав Осуховський.

Як повідомлялось, 26 вересня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавив телеканал «112 Україна» цифрових ліцензій на мовлення.

Напередодні цього, 5 вересня, Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення звернутись до суду задля вирішення питання з телеканалом «NewsОne» та призначити позапланову перевірку телеканалу ZIK.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News