Поплавський про статки: Родичі крали у мене машинами

ZIK

У 2004-2006 роках, коли ресторанний бізнес Михайла Поплавського був у розквіті, приносив по 2 мільйони доларів прибутків щомісяця. Зараз у «співочого ректора» є ще й аграрний бізнес із 3 тисячами гектарів землі.

Про це в ефірі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів сам Михайло Поплавський.

Він зізнався: має 3 тисячі гектарів землі в оренді. Однак, у разі ухвалення закону про продаж землі, не хоче купувати ці наділи.

«Чесно кажучи, я навіть не думав над цим питанням. Я живу проблемами села – у мене молочна товарна ферма, в мене аграрний бізнес. Я вже завершив свою кар’єру ректора, хочу просто поїхати в село – ставок відпрацював, карасів запустив, можна вже мемуари писати», – вважає Поплавський.

До того ж, за його словами з 2004 по 2006 роки його ресторани, заправки та «чебуречки» приносили по 2 мільйони доларів прибутку щомісяця.

«Крим, Херсон, Миколаїв, Одеса – там таке творилося. «Кропива» давала за добу 25 тисяч доларів», – пригадував Поплавський.

Зараз ж уже ці ресторани не приносять таких прибутків – максимум 15-20%.

«А тоді ми були єдиними на трасі. Поплавський був єдиним на трасі. Моєю мрією було зробити трасу українською, тому що були українська кухня, українські вареники, борщ. Була ідеологія. Я у це свідомо вірив і робив», – наголосив Поплавський.

Він додав: наразі аграрним бізнесом більше займаються його син та брат. Хоча й сам прийняв для себе рішення не мати справи із друзями, земляками та родичами.

«Я навіть найближчих родичів повиганяв зі свого бізнесу, бо вони не те що крали, а просто брали машинами. Це ж неприємно», – розповів народний артист.  

Як повідомлялось раніше, Михайло Поплавський зазначав, що після ювілейного концерту «Я – українець» завершить творчу кар’єру та переїде у село.

Loading...