Обійми зі вчителькою: У США 12-річного хлопця відсторонили від занять за "домагання"

Фото: .nbcboston.com

У американському місті Вустер, штат Массачусетс, 12-річного хлопця, який навчається у сьомому класі місцевої школи, відсторонили від занять на 10 днів після того, як він обійняв вчительку фізкультури з проханням не карати його.

Про це повідомляє NBC10 Boston.

Як зазначається, учня звинуватили в домаганнях до педагога і відсторонили від занять на десять днів, однак пізніше пом'якшили покарання до чотирьох днів.

Відомо, що хлопчик бешкетував з однокласниками в спортзалі, і педагог попросила його сісти на лаву, аби всі заспокоїлись.

"Тоді я підійшов до неї, обняв і сказав "будь ласка, не карайте мене", тому що мені подобалося грати. Я просто її обняв, нічого такого не сталося", - пояснив школяр.

За п'ять хвилин вчителька дозволила йому повернутися в гру, але на наступному уроці його викликали до директора, де й звинуватили у домаганнях.

"Мені передали, що він мацав вчительку. Мене це шокувало, я попросила розповісти докладніше. Тоді мені пояснили, що він обійняв викладачку фізкультури", - розповіла прийомна мати хлопця Джулі Ороско.

Як повідомлялось раніше, у Франції перед судом за наклеп постала журналістка і засновниця французького руху проти домагань #MeToo Сандра Мюллер.

загрузка...
загрузка...
Loading...