Комітет з питань свободи слова відхилив пропозицію Шуфрича відреагувати на рішення Нацради проти NewsOne

ZIK

Парламентський комітет з питань свободи слова відхилив пропозицію голови органу, депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Нестора Шуфрича звернутись до Нацради з питань телебачення та радіомовлення, аби регулятор відкликав позов до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу NewsOne.

Трансляцію засідання вів телеканал ZIK.

Зокрема, Нестор Шуфрич наголосив: рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення проти телеканалу NewsOne несе загрозу свободі слова в Україні. Це тиск на журналістів з вимогою, аби медійники несли відповідальність з перспективою звільнення і втрати робочого місця через обставин, на які вони не могли вплинути – позицію гостя у прямому ефірі.

«Ставлю на голосування пропозицію звернутись до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо розгляду питання можливості відкликання позову до суду з вимогою анулювати ліцензію телеканалу NewsOne, враховуючи інтереси журналістського колективу каналу, захищаючи їх право на роботу та на подання інформації», – оголосив голова комітету.

Пропозицію підтримав лише один член комітету, чотири проголосували проти. Відтак, комітет відхилив таку ініціативу.

Як повідомлялось, 26 вересня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавив телеканал «112 Україна» цифрових ліцензій на мовлення.

Напередодні цього, 5 вересня, Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення звернутись до суду задля вирішення питання з телеканалом «NewsОne» та призначити позапланову перевірку телеканалу ZIK.

Loading...