Cьогодні відзначають Всесвітній день продовольства

Всесвітній день продовольства (World Food Day) відзначається щорічно 16 жовтня, був проголошений в 1979 році на конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації (FAO) Організації Об’єднаних Націй.

Головна його мета – підвищення рівня обізнаності населення щодо продовольчої проблеми, яка існує в світі. А ще сьогоднішня дата – це привід задуматися над тим, що зроблено, і що ще належить зробити для вирішення глобальної проблеми – позбавлення людства від голоду, недоїдання і злиднів.

Датою Дня була обрана дата утворення Організації продовольства і сільського господарства ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations, FAO) 16 жовтня 1945 року.

Вперше країни світу офіційно проголосили одним з найважливіших завдань викорінення голоду на планеті і створення умов для розвитку сільського господарства, яке було б в змозі прогодувати населення планети.

Встановлено, що голод і недоїдання підривають генофонд цілих континентів. У 45% випадків дитяча смертність в світі пов’язана з недоїданням. Діти в країнах «третього світу» народжуються і виростають кволими, відстають у розумовому розвитку. Вони не в змозі концентрувати увагу на уроках в школі.

У цей день проводяться різні благодійні акції, які мають велике значення для полегшення тяжкого становища країн «третього світу». Активні члени суспільства в цей день беруть участь в різних конгресах і конференціях.

Нагадаємо, 820 млн осіб у світі недоїдали в 2018 році. Це показник вищий, ніж у 2017 році, коли він становив 811 млн осіб.

Loading...