Aнонси

усі анонси
Новини » Світ 150 Читать эту новость на русском

Білий дім передавав повноваження щодо України трьом чиновникам, - NBC

Джордж Кент

Офіційний представник Держдепартаменту Джордж Кент заявив, що виконуючий обов'язки керівника апарату Білого Дому Мік Малвані призначив трьох чиновників адміністрації Трампа, щоб очолити проведення політики президента США в Україні.

Про це повідомляє NBC з посилання на заяву Джорджа Кента.

Згідно з повідомленням, заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент дав свідчення в Конгресі в рамках розслідування справи щодо імпічменту Трампа і заявив, що в травні 2019 року виконуючий обов'язки керівника апарату Білого Дому Мік Малвейні передав повноваження по проведенню політики США щодо України так званим "трьом аміго".

Зокрема, мова йде про спецпредставника США Курта Волкера, міністра енергетики Ріка Перрі та про посла США при Євросоюзі Гордона Сонленда.

Член палати представників Джордж Коннолі, який був присутній на слуханнях, наголосив, що після цієї зустрічі Кента усунули від обов'язків, до кола яких входили стосунки США і України. Також на слуханнях Кент заявив про стурбованість, що дії Руді Джуліані підривають зусилля США щодо сприяння верховенству права в Україні.

Раніше повідомлялося, що Конгрес США відклав голосування щодо проведення процедури імпічменту президента Дональда Трампа. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News