Новини » Суспільство 16 жовтня, 2019, 18:54
Беленюк анонсував підвищення стипендій для спортсменів
Жан Беленюк
Жан Беленюк

Дворазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби та народний депутат Жан Беленюк заявив, що стипендії призерам Олімпійських ігор, світових та європейських чемпіонатів зростуть.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Для того, щоб наші видатні та перспективні спортсмени мали не тільки бажання перемагати, а ще й отримувати гідну фінансову винагороду за блискучі перемоги, нам необхідно значно підвищити розмір стипендій для них та їх тренерів", - зазначив нардеп.

За словами Беленюка, розмір стипендії для переможця Олімпіади буде встановлений на рівні 16 прожиткових мінімумів (32 112 грн.), для чемпіона світу – 13 прожиткових мінімумів (26 091 грн).

Чемпіони Європи мають отримувати стипендію у розмірі 9 прожиткових мінімумів (18 063 грн), 8 прожиткових мінімумів (16 056 грн) і 7 прожиткових мінімумів (14 049 грн) за друге та третє місця.

Як зазначається, стипендії за медаль олімпійських ігор та світове чемпіонство нараховуються кожен місяць протягом двох років. Усі інші протягом одного року.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів схвалив проєкт Указу Президента України "Про стипендії Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів". 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 17:18 :41