Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 243 Читать эту новость на русском

Влада провалила обіцянки здешевити газ, - Розенко

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: fdlx.com

Влада провалює власні обіцянки зробити житлово-комунальні послуги і газ для українців доступними. Справа в тім, що тарифи будуть збільшуватися, якщо не через газ, то через супутні енергоносії.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив віцепрем'єр-міністр України (2016-2019) Павло Розенко.

 

Пан Розенко зауважив, що нова команда прийшла до влади на гаслах того, що зокрема, тарифи в Україні занадто високі і вони знають як їх знизити. І в суспільства сформувалося завищене очікування від влади.

«Вони вбили парадигму зниження тарифів людям у голову і сьогодні суспільство очікує від прем'єр-міністра не розмов про те, що він не знає, чи тарифи на житлової-комунальні послуги збільшуватися не будуть. Суспільство чекає виконання зобов'язань, які брав президент України Володимир Зеленський і його команда, щодо зменшення тарифів в Україні», – наголосив колишній віцепрем'єр-міністр.

Однак, за його словами, вже з перших заяв президента і уряду зрозуміло, що ніякого зниження не буде. До того ж, за останні 5 місяців збільшилася ще одна важлива складова тарифів за житлово-комунальні послуги, а саме плата за електроенергію, в різних регіонах від 20 до 30%.

«Тарифи на житлово-комунальні послуги будуть збільшуватися. І якщо не через газ, то через супутні види енергоносіїв, а також затратні роботи, які будуть збільшувати тарифи. Тому очевидно, що влада провалює свої власні обіцянки зробити житлово-комунальні послуги і газ для українців доступними. І я думаю, що одна із підстав, чому упродовж останнього місяця українці все більше і більше почали вдаватися до протестних акцій», – переконаний Розенко.

До слова, згідно з даними АТ «Укртрансгаз» Україна з 4 квітня до 13 жовтня 2019 року збільшила запаси природного газу в підземних сховищах (ПСГ) в 2,4 раза (на 12 млрд 279,7 млн куб. м) – до 21 млрд 25,06 млн куб. м.

Нагадаємо, станом на 6 вересня Укртрансгаз вже виконав 85% робіт з ремонту і модернізації об’єктів ГТС України в рамках реалізації плану підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News