Aнонси

усі анонси
Новини » Світ 69 Читать эту новость на русском

У США готують потужний пакет санкцій проти Туреччини

Лідери Демократичної та Республіканської партій в обох палатах Конгресу США ведуть переговори про розробку пакета санкцій проти Туреччини – суворішого, ніж пропонує Білий дім.

Про це йшлося на переговорах спікера Палати представників Ненсі Пелосі, яка представляє Демпартію, та впливового сенатора-республіканця Ліндсі Грема.

«Приємно було поспілкуватися із сенатором Ліндсі Гремом сьогодні вранці. Нашим першим питанням порядку денного було погодження, що ми повинні мати двопартійну, двопалатну спільну резолюцію, аби негайно скасувати небезпечне рішення президента стосовно Сирії», – написала Пелосі у Twitter.

Далі, за її словами, необхідно створити найпотужніший пакет санкцій, «аналогічний двопартійному законопроєкту, який просувається в Палаті представників».

«Оскільки ми опинились у ситуації, коли президент дав туркам зелене світло на бомбардування та фактично розв’язав руки ІДІЛ, ми мусимо мати потужніший пакет санкцій, ніж той, що пропонує Білий дім», – наголосила спікер Палати представників.

Нагадаємо, Рада ЄС із закордонних справ, засідання якої відбулося в понеділок у Люксембурзі, закликала Туреччину зупинити односторонню військову операцію, яку ця країна розпочала у Сирії, та вивести власні війська з цієї країни.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News