live
Новини » Політика 137 Читать эту новость на русском

Стефанчук закликає активніше моніторити парламент та Кабмін

Руслан Стефанчук. Фото: rbc.ua/Віталій Носач
загрузка...
загрузка...

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук закликав посили моніторингову функцію парламенту та Кабміну на предмет ефективності.

Відповідну заяву він зробив під час засідання погоджувальної наради, яку транслював телеканал ZIK.

"Я закликаю посилити так звану моніторингову функцію як Парламенту, так і Кабінету Міністрів щодо того, чи виправдали побажання, чи були ефективними ті законопроекти, які приймаються і прийняті, чи досягнуто тієї мети, яка покладалася на них при законопроєктуванні", - сказав він.

Окрім цього Стефанчук розповів про те, що попередній  і наступний тижні Рада працюватиме  паралельно із Офісом реформ при парламенті.

"Попередній і наступний тижні Верховна Рада буде працювати паралельно із Офісом реформ при Парламенті з тим, щоб напрацювати власне бачення змін щодо Регламенту Верховної Ради України. І, після напрацювання якогось бачення, будемо долучати представників усіх фракцій і груп до вибудови новітньої концепції переходу Верховної Ради на нові правила гри, які дали би можливість ефективно, якісно і швидко приймати ті рішення, яких сьогодні потребує країна", - додав він.

Нагадаємо, у п'ятницю, 18 жовтня, Верховна Рада планує провести годину запитань до уряду.

Loading...
Loading...
Loading...