Пристайко назвав «план Б» для врегулювання ситуації на Донбасі

Вадим Пристайко. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Пропозиції щодо розгортання на Донбасі міжнародної миротворчої місії можуть розглядатися як альтернативний варіант урегулювання, але насамперед Україна сподівається на результативність «нормандського саміту».

Про це під час спілкування з пресою після завершення засідання Комітету Європарламенту із закордонних справ заявив глава МЗС України Вадим Пристайко, передає Укрінформ.

«У нас завжди є план «Б». Одна з таких ідей, – запропонувати світовій спільноті допомогти нам місією з підтримання миру. Досі відбувалося лише обговорення цих питань, але ніхто навіть не наблизився до рішення. Навіть місія, яка мала б приїхати в Україну й оцінити, наскільки це взагалі можливо, не була відправлена від ООН. Ці кроки теж можливі. Але, зрештою, у нас із вами залишається право обороняти себе до кінця, як і в кожної нації на планеті», – зазначив Пристайко.

Водночас він зауважив, що Україна поки ще не збирається просити про розгортання миротворців.

«Ми зараз із вами ще не у тій точці, де ми просимо про розгортання миротворчої місії. Ми все ж таки віримо, що прогрес може бути досягнутий в «нормандському» та «мінському» форматах», – заявив очільник МЗС.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко взяв участь у міністерському засіданні «Групи друзів України в ЄС».

 

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

Loading...