НАБУ повідомило про підозру раднику Кличка

Дмитро Білоцерковець

Національне антикорупційне бюро вручило підозру колишньому нардепу, раднику міського голови Києва Дмитру Білоцерковцю через недостовірну інформацію в декларації.

Про це він сам повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Мені видали підозру в недостовірній інформації в декларуванні. Найбільше, що можна було б пред’явити мені, навіть з лупою в руках, придумати не змогли. Підозра стосується того, що мій новонароджений син і моя дружина періодично перебували у моєї матері з метою догляду за дитиною, а я це не вказав в декларації. Як один з елементів доказової бази виступають адреси доставки памперсів», – пише він.

Він також зазначив, що перед цим була пройдена повна перевірка НАЗК, куди він направляв лист з проханням роз’яснити, чи потрібно було це декларувати, на що отримав чітке роз’яснення.

«Перевірка НАЗК порушень в моїй декларації не виявила, а це той орган, який і повинен оцінювати юридичну позицію в таких провадженнях», – додав він.

Білоцерківець заявив, що вини не визнає і сприймає факт вручення йому підозри як елемент політичного тиску на мера столиці Віталія Кличка.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру народному депутату VIII скликання Костянтику Жеваго за внесення недостовірних відомостей в декларацію.

Loading...