Новини » Суспільство 15 жовтня, 2019, 14:08
Кулеба: Влада нарешті «дозріла» до створення законопроєкту про подвійне громадянство
Фото: dt.ua/Maksymiv/Depositphotos
Фото: dt.ua/Maksymiv/Depositphotos

У Кабінеті міністрів України є кілька підходів до введення в Україні подвійного громадянства, а Міністерство закордонних справ (МЗС) зараз працює над створенням відповідного законопроєкту.

Про це розповів віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, повідомляє РБК Україна. 

За словами Кулеби, влада нарешті «дозріла», щоб працювати над цим питанням.

«У нас в уряді є кілька підходів до того, як повинна бути впроваджена ідея про подвійне громадянство, мої колеги з МЗС доводять все це до цілісної концепції, але для мене зараз найважливіше, що всі дозріли для того, щоб працювати над цим питанням. Ми починали з того, що це питання сприймалося як щось космічне і нереалізоване. А зараз ми вже обговорюємо конкретний законопроєкт», – зазначив він.

Віце-прем’єр зазначив, що юридичний статус закордонного українця не наповнений достатнім вмістом, а дана ініціатива дозволить мільйонам людей зберегти зв’язок з Україною.

«Так склалося, що мільйони людей виїхали. І ми повинні зберегти їх зв’язок з Україною. І паспорт, громадянство – одна з таких сполучних ланок. Я радий, що є еволюція в цьому питанні. І сподіваюся, що воно буде підтримане суспільством, тому що заборона на подвійне громадянство була створена в одному контексті, а зараз контекст зовсім інший», – підкреслив Кулеба.

Раніше Кулеба ще в статусі представника України при Раді Європи заявив, що Україна потребує впровадження інституту подвійного громадянства, проте з обмеженням для Росії і певних її громадян.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 23:09 :59