Aнонси

усі анонси

Кар’єрне питання в Україні: особливості роботи у команді лідера вітчизняного ритейлу

Фото: АТБ

Ледь покинувши аудиторії вишів, зокрема і у Львові, молодь одразу замислюється про стабільну роботу, зарплату європейського рівня, блискучу кар’єру.

Перше перспективне робоче місце, у тому числі й на Галичині, може запропонувати багаторічний лідер вітчизняної галузі ритейлу – компанія «АТБ-Маркет».

Корпорація ефективно працює на українському ринку роздрібної торгівлі вже понад 25 років і як роботодавець має величезний перелік переваг. До її складу входять численні підприємства, які обіймають лідируючі позиції у своїх сегментах бізнесу. Вони займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування, надають туристичні, спортивні й інші послуги.

Флагман компанії – торговельна мережа «АТБ» – налічує 1030 дискаунтерів у 264 містах. Більш як 3,5 мільйони громадян сьогодні є постійними клієнтами «АТБ». Це й не дивно, бо чимала мапа присутності торговельних представництв компанії охоплює майже усі куточки двадцяти трьох областей України. Аби цілодобово забезпечувати українців гарантовано свіжими продуктами та якісними товарами, докладає максимум зусиль величезна родина «АТБ» – понад 60 тисяч співробітників.

Ця цифра постійно зростає, адже динамічний розвиток є неодмінною складовою стратегії «АТБ». Тільки протягом минулого року було відкрито 80 нових дискаунтерів, у яких створили більш як 6 тисяч робочих місць. Аналогічну тенденцію спостерігаємо й цього року. Так, до кінця 2019-го у країні з’явиться не менше сотні нових дискаунтерів «АТБ».

Фото: АТБ
Фото: АТБ

Цікаво, що 85% керівників підрозділів «АТБ» розпочинали кар’єрний шлях на посадах рядових співробітників. Навіть голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков у далекому 1998 році почав кар’єру в мережі «АТБ» з посади юриста.

Серед переваг «АТБ»-роботодавця можна назвати гідну заробітну плату, повний соцпакет, медичну страховку, кар’єрні перспективи у найбільшій за багатьма показниками торговельній компанії країни.

Підхід до підготовки своїх кадрів, який практикують в «АТБ», є унікальним для українського бізнесу. Щоб мати у штаті гарних менеджерів, продавців, логістів, бухгалтерів, керівників відділів та інших працівників, компанія вже давно взялася забезпечувати їм фахову освіту власним коштом. У 2003 році в Дніпрі відкрили перший власний учбовий центр «АТБ». Через деякий час аналогічні заклади почали працювати у Києві, Одесі та нашому Львові.

«Власні учбові центри – гордість компанії «АТБ-Маркет». Зараз вони забезпечують не тільки професійне навчання працівників, а й розвиток управлінських якостей керівників, у тому числі й майбутніх. Ми самостійно формуємо величезний внутрішній кадровий резерв. Щорічно у наших центрах підвищують кваліфікацію й отримують нові навички понад 4000 осіб», – розповіла Олена Федаш, директор департаменту управління персоналом корпорації «АТБ».

Ці учбові центри підтримують динамічний розвиток корпорації, формуючи якісний внутрішній кадровий резерв. Наразі вже 100% представників адміністративного штату «АТБ» мають за плечима таку освіту. Десятки тисяч українців стали випускниками центрів «АТБ», успішно працюють і стрімко підіймаються кар’єрними сходинками на підприємствах у складі компанії-лідера.

Окрім того, компанія активно розвиває систему корпоративних тренінгів, щедро інвестуючи у формування лідерських якостей, управлінських і комунікативних навичок своїх співробітників.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Пожежа в Балаклії. Земельна реформа. Приватизація в Україні | Деталі тижня 16.11.19
Пожежа в Балаклії. Земельна реформа. Приватизація в Україні | Деталі тижня 16.11.19 Деталі
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Ольга Сумська | Інтерв'ю з Литвиненко | 17.11.2019
Ольга Сумська | Інтерв'ю з Литвиненко | 17.11.2019 Інтерв'ю з Литвиненко
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти