Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Тунісі в другому турі обирали президента

Каїс Саїд. Фото EPA-EFE

У Тунісі пройшов другий тур дострокових президентських виборів. Під час голосування в неділю, 13 жовтня, понад сім мільйонів наділених правом голосу громадяни Тунісу обирали між двома кандидатами в президенти. За даними екзит-полів перемагає професор університету Каїс Саїд.

На найвищу державну посаду країни претендують 61-річний професор права Каїс Саїд і 56-річний медіамагнат Набіль Каруї. Останнього звинувачували в корупції та ухиленні від сплати податків і він перебував за ґратами. Лише цього тижня Каруї звільнили з-під варти,  - повідомляє DW.

За даними екзит-полів, незалежний кандидат, професор університету Каїс Саїд перемагає у другому турі дострокових президентських виборів в Тунісі, набравши майже 73% голосів, – повідомляє інформаційний портал Webdo з посиланням на результати опитувань виборців, проведених центром вивчення громадської думки Emrhod Consulting. Каїс Саїд отримав 72,53% голосів виборців, Набіль Каруї – 27,47%.

Нагадаємо, у першому турі виборів брало участь 26 кандидатів, але жоден з них не здобув необхідної для перемоги абсолютної більшості.

Перший тур голосування на виборах президента планувалося провести 17 листопада. Однак після смерті 25 липня експрезидента Біжи Каїда ес-Себсі було ухвалено рішення про проведення дострокового голосування.

Loading...