На Рівненщині планують відкрити Національний центр лікування та сімейної реабілітації ветеранів

У Рівненській області на базі госпіталю ветеранів війни в Клевані планують відкрити Національний центр лікування та сімейної реабілітації ветеранів

Про це сказала міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда під час зустрічі з головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем, – передає пресслужба Рівненської ОДА.

«Маємо спільну амбітну ціль – на базі госпіталю ветеранів війни в Клевані відкрити Національний центр лікування та сімейної реабілітації ветеранів. Працюємо над нормативним врегулюванням цього питання», – повідомила Оксана Коляда.

Після спілкування із очільником області, вона також зазначила, що Віталій Коваль добре інформований щодо ветеранської тематики в його регіоні. Під час зустрічі також обговорили питання відкриття Ветеранського простору, освітні програми для ветеранів, програми щодо забезпечення житлом та інші програми реінтеграції ветеранів.

«Домовились бути на прямому телефонному зв’язку із міністром. Від сьогодні Міністерство по-особливому підтримує Рівненщину, а наша область – їхні конструктивні ініціативи. Головне кінцевий результат – допомога людям», – відзначив Віталій Коваль.

Ветеранський простір у Рівному на вулиці Гур’єва наразі потребує ремонту. Разом з тим, команда вже працює над його розбудовою, комплектацією команди фахівців, які будуть працювати з ветеранами та членами їхніх родин. В планах Міністерства відкрити Ветеранські простори в кожній області, зробивши їх спільними майданчиками, де ветеран та його родичі зможуть отримати весь спектр послуг, сервісів та допомоги, якої потребують.

Нагадаємо, уряд підтримав створення Єдиного держреєстру ветеранів. Реєстр планують створити у рамках змін до державної цільової програми фізичної, медичної реабілітації та психосоціальної реадаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей. Реєстр дозволить чітко визначити кількість ветеранів, їхні проблеми й потреби та шляхи розв’язання цих питань.

Loading...