Кошулинський: Не вірю, що майбутній власник Одеської кіностудії розвиватиме кіно

ZIK

Якби можливий новий власник Одеської кіностудії народний депутат від «Слуги народу» Олександр Ткаченко справді хотів розвивати кіно, він би уже це зробив, адже мав такі можливості. Ймовірно, йому йдеться лише про землю, яка належить студії.

Про це в ефірі проєкту «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив віцеспікер Верховної Ради України (2014), Голова Секретаріату ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

Він наголосив: не вірить, що наступний власник Одеської кіностудії, яким може стати народний депутат від «Слуги народу» Олександр Ткаченко, розвиватиме кіно.

«49% акцій, фактично, належать сім’ї Олександра Ткаченка. Якби він хотів розвивати цю кіностудію, що йому заважало це робити раніше, маючи менеджмент і майже половину акцій? Звісна річ, йдеться про землю в Одесі», – зауважив Кошулинський.

Він зазначив: голодування режисера Леоніда Павловського через можливу приватизацію кіностудії, звичайно, приверне увагу до проблеми, однак, чи дослухаються до цього – під питанням. Адже все ж йдеться про дуже великі гроші.

«Я не почув, що Ткаченко як народний депутат заявив про конфлікт інтересів, тоді як голосування профільного комітету відбулося, і він як голова органу голосував за це. Відповідно, є перспектива судової тяганини і порушення закону, до того ж ви не почули публічної заяви про конфлікт інтересів народного депутата», – підкреслив політик.

У свою чергу народний депутат України VII скликання Володимир Медяник зазначив: звичайно є велика ймовірність, що Ткаченко прибере собі кіностудію. Однак, враховуючи, що ситуація набула такого розголосу, у нього будуть великі проблеми.

«По-перше, це все зараз вийде до ЗМІ, конфлікт інтересів тут очевидний, як і перевищення ним своїх повноважень. Думаю, президент повинен на це звернути увагу, також Разумков і фракція», – вважає Медяник.

Як повідомлялось раніше, народний депутат України від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Михайло Папієв на засіданні Регламентного комітету Верховної Ради України зазначив, що нардеп від «Слуги народу» Олександр Ткаченко також має виражений конфлікт інтересів, перебуваючи у комісії з перевірки діяльності «112 Україна», NewsOne і ZIK (нагадаємо, Комітет рекомендував парламенту створити ТСК з розслідування діяльності низки каналів, у тому числі ZIK).

Нагадаємо, , група народних депутатів (фракція «Опозиційна платформа – За життя») звернулася до ДБР та НАБУ з проханням порушити кримінальне провадження проти свого колеги від політичної партії «Слуга народу» Олександра Ткаченка, який віднедавна претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Сьогодні ж, 14 жовтня, представники Одеської кіностудії зустрілись із народним депутатом від «Опозиційної платформи – За життя» Ренатом Кузьміним щодо ухвалення на початку жовтня закону №0896 про приватизацію кіностудію. Парламентарій разом із колегами по фракції звернувся до НАБУ та ДБР, аби ті перевірилии, чи голосування Ткаченка за цей законопроєкт не містить конфлікту інтересів, адже представник «Слуги народу» володіє 49% акцій кіностудії.

Loading...