Новини » Політика 127 Читать эту новость на русском

"Група друзів України в ЄС": Пристайко розповів про зустріч з міністрами країн ЄС

Вадим Пристайко на засіданні "Групи друзів України в ЄС". Фото з соцмереж

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко взяв участь у міністерському засіданні "Групи друзів України в ЄС".

Про це він написав у Twitter.

Згідно з повідомленням, Пристайко зустрівся з міністрами країн Європейського Союзу та обговорив ряд питань.

"На запрошення європейських колег взяв участь в міністерському засіданні "Групи друзів України в ЄС". Розповів про реформи в Україні, безпекову ситуацію на Донбасі та підготовку до нормандського саміту. Працюємо в тісному контакті надалі. В першу чергу через Францію та Німеччину", - написав міністр закордонних справ.

Нагадаємо, сьогодні, 14 жовтня, Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко перебуває з робочим візитом у м. Брюссель (Королівство Бельгія) та м. Люксембург (Велике Герцогство Люксембург). У Люксембурзі міністр взяв участь у міністерському засіданні "Групи друзів України в ЄС" на запрошення Високого представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики, віцепрезидента Європейської Комісії Федеріки Могеріні та міністрів закордонних справ держав-членів ЄС. 

У Брюсселі голова зовнішньополітичного відомства України візьме участь у засіданні Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах, ключовою темою якого буде ситуація на сході нашої держави в контексті агресії Росії та зусиль української сторони з реалізації Мінських домовленостей. 

загрузка...
загрузка...
Loading...