У Скалецької з’явилося чотири нових радників

Зоряна Скалецька. Фото kmu.gov.ua

У команді міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької з’явилося чотири нових радників.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Згідно з повідомленням, до команди реформаторів Міністерство охорони здоров’я України долучились українські та іноземні фахівці. Задля продовження реформ та налагодження співпраці з міжнародними партнерами, міністр Зоряна Скалецька запросила:

  • Олексія Яременка в статусі радника міністра. Заступника керівника проекту USAID за напрямком підтримки реформи охорони здоров’я.
  • Віктора Ляшка в статусі радника міністра. Експерта з 20 річним досвідом за напрямком розбудови системи громадського здоров’я.
  • Матвія Хренова в статусі радника міністра. Консультанта НСЗУ з питань стратегічного розвитку мережі надавачів медичних послуг.
  • Серго Кітіашвілі в статусі радника міністра. Фахівця з питань європейської інтеграції.

Команда радників зосередить свою увагу на продовженні реформ, програмі державних гарантій, системі громадського здоров’я, фармполітиці, запровадженні лікарського самоврядування.

«Міністерство охорони здоров’я неухильно продовжує курс перетворень у системі охорони здоров’я. Ми втілюємо розпочаті реформи, та плануємо зробити серйозну роботу над помилками впроваджених змін», – сказала міністр Зоряна Скалецька.

Перед радниками поставлене завдання напрацювати проекти рішень та законопроектів задля ефективного продовження реформи охорони здоров’я.

Нагадаємо, у міністерстві охорони здоров’я хочуть відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що несуть в собі корупційну складову.

Loading...