Пристайко розповів про ймовірність зустрічі з Лавровим

Пристайко Лавров

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що наразі не бачить потреби у прямому спілкуванні зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим.

«Не можна сказати, що я особливо поспішаю. Напевне, дипломатичні служби для того і є, так воно і насправді, щоб все ж таки підтримувати канали, але на цьому етапі ми не бачимо потреби у підтриманні, в розвитку цього каналу спілкування», – сказав Пристайко Радіо Свобода.

Наприкінці вересня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров повідомив, нібито обговорив із президентом України Володимиром Зеленським на полях сесії Генасамблеї ООН в Нью-Йорку врегулювання ситуації на Донбасі.

«З обох сторін була висловлена зацікавленість вирішувати ситуацію на Донбасі відповідно до Мінських домовленостей. Головне, що президент України це сказав», – повідомив Лавров російській державній інформагенції ТАСС. Лавров зазначив, що це не були переговори, а «розмова».

В Офісі українського президента не повідомляли про таку розмову Володимира Зеленського із Сергієм Лавровим.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко запевнив, що уряд США не ставив перед українською державою умови співпраці з адвокатом президента Дональда Трампа Рудольфом Джуліані для отримання військової допомоги.

 

Loading...