Посол Girl2Leader в Україні Юлія Льовочкіна: Активна позиція жінки сьогодні - це внесок у її майбутнє

Юлія Льовочкіна, Фото: girl2leader.org.ua

У Верховній Раді України вдруге відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня дівчата, організовані кампанією Girl2Leader Ukraine. Сталося це 11 жовтня. Посол Girl2Leader в Україні, народний депутат Юлія Льовочкіна зазначила, що головна місія кампанії мотивувати дівчат брати активну участь у процесі ухвалення рішень в країні.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу ZIK.

"Наша мета привернути якомога більше дівчат до ухвалення рішень, допомогти вам приєднатися до великої кількості заходів, щоб ви змогли реалізувати себе", - підкреслила Юлія Льовочкіна.

Народний депутат зазначила, що у цей день до Верховної Ради прийшли 40 дівчат, які перемогли в національному відборі (було подано більше 400 заявок з усієї України, умовою було написання соціального проекту або презентація одного дня дівчинки-лідера). Переможці у віці від 14 до 23 років і представляють 23 регіони України.

"Я переконана в тому, що наше щастя - в наших руках, і активна позиція сьогодні - це внесок в ваше майбутнє і не тільки ваше, а й українського суспільства і української жінки" - підкреслила посол Girl2Leader.

Спікерами кампанії 2019 року зокрема стали:

  • посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен;
  • урядовий уполномоченний з питаннь гендерної політики Катерина Левченко;
  • народний депутат України Неллі Яковлева;
  • актриса і поетеса Олена Курта.

Представляючи спікерів, Юлія Льовочкіна зазначила, що це жінки, які представляють різні сфери діяльності, в яких учасниці проєкту з часом зможуть себе реалізувати.

Довідка:

Всесвітня кампанія Girl2Leader діє під егідою міжнародної неурядової організації Women Political Leaders Global Forum. Глобальний форум WPL - це об'єднання жінок з більшості країн світу, які займають вищі державні посади і беруть активну участь в процесах прийняття рішень. Зокрема, серед учасників WPL - Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович, Президент Литви Даля Грібаускайте (2009-2019), Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прек (2014-2019), прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле, Прем'єр-міністр Ісландії Катрін Якобсдоттір та інші.

Щорічно 11 жовтня, у Всесвітній День дівчат, в національних парламентах країн-учасниць кампанії Girl2Leader і Європарламенті проходять заходи для дівчат-лідерів.

Loading...