Канада у ПА НАТО: Успіх України підвищить геополітичну стабільність в Європі

Сенатор Канади Джейн Корді заявила, що європейська Україна має можливість підвищити геополітичну стабільність на усьому континенті та зміцнити загальну систему європейської безпеки.

Таку думку вона висловила під час виступу на сесії Парламентської Асамблеї НАТО зі своєю доповіддю "Демократичне управління в Україні: 5 років після Революції Гідності", сказано на сторінці ПА НАТО у Twitter.  

"Євроатлантична спільнота не може піддаватися настроям «втоми від України». Успіх Європейської України матиме позитивний вплив на геополітичну ситуацію в Європі та підвищить загальну безпеку…. Велика підтримка громадськості та абсолютна більшість в Парламенті надають Президенту Зеленському та його команді унікальну можливість згенерувати значущі зміни в Україні", – зазначила Джейн Корді.

Наразі у Лондоні проходить сесія ПА НАТО, у якій беруть участь члени національних парламентів 29 країн НАТО, а також країн-партнерів. 

Як повідомлялося раніше, українська делегація у ПА НАТО домоглася відхилення доповіді про економічні санкції проти країн-агресорів.

Loading...