Збірна України з футболу повертається з Харкова до Києва

Футболісти збірної України сьогодні вранці провели тренування на стадіоні «Сонячний» у Харкові / ffu.ua

Ранок після перемоги над литовцями у Харкові футболісти збірної України розпочали зі сніданку о 09:00, після чого працювали двома групами.

Гравці стартового складу матчу з Литвою мали відновлювальні процедури, а той, хто бажав, – ще й реабілітаційні вправи у тренажерному залі, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.  

Натомість решта 13 виконавців, які вийшли на заміну або взагалі не брали участі у грі, провели тренування на добре знайомому їм стадіоні «Сонячний».

Упродовж годинного заняття хлопці отримали достатньо фізичного навантаження, аби зрівнятися в тонусі із гравцями вчорашньої «основи». Разом із футболістами займалися й усі члени тренерського штабу.

Після обіду національна команда готувалася до від’їзду, а о 17:30 стартував виліт чартерного рейсу «Харків–Київ» з «синьо-жовтими» на борту. За годину збірна розраховує прибути до столиці й оселитися у готелі «Опера».

Часу у кваліфікаційній спарці, як завжди, обмаль. Уже завтра, 13 жовтня, черговий передігровий день. О 18:30 головний тренер команди Андрій Шевченко та один із гравців зустрінуться з мас-медіа в конференц-залі НСК «Олімпійський», а о 19:00 «синьо-жовті» розпочнуть офіційне тренування на головній арені країни.

Loading...