Затримані у США бізнесмени працювали на Фірташа, – ЗМІ

Дмитро Фірташ / Фото GETTY IMAGES

Затримані в США бізнесмени Лев Парнас і Ігор Фруман, яких пов’язують з адвокатом Дональда Трампа Рудольфом Джуліані, працювали на українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела.

Як пише видання, Парнас був перекладачем для адвокатів, що представляють інтереси Фірташа.

Також людина, знайома із ситуацією, розповіла, що Парнас і Фруман працювали на Фірташа протягом декількох місяців.

За даними джерела, Фірташ фінансував діяльність двох соратників Джуліані. За яку саме діяльність або послуги, скільки грошей отримали і за який період – не уточнено. Проте зазначається, що Фірташ оплачував приватні рейси Парнасу і Фруман в Америку і їх поїздки до Відня.

В інтерв’ю Reuters Джуліані зізнався, що Парнас і Фруман за останні два місяці «три-шість разів бували у Відні». При цьому, адвокат Трампа не вказав мета цих поїздок.

У виданні підкреслюють, що незадовго до затримання в інтерв’ю Reuters Парнас розповів, що Фірташа «підставили прокурори і дипломати США».

«Вони затримали невинну людину, такого як Дмитро Фірташ, і намалювали його якимось поганим мафіозним хлопцем, яким він явно не є. Це один з найчесніших бізнесменів. Неймовірний бізнесмен», – заявляв Парнас.

На цого думку, Фірташ став жертвою «кліки, яка була причетна до замовчування корупції з боку Джо Байдена і його сина Хантера в Україні».

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо, що поблизу Вашингтона в аеропорту Даллес (Dulles) затримали бізнесменів Льва Парнаса та Ігоря Фрумана за звинуваченням у порушенні фінансування виборчих кампаній. Інакше кажучи, їх підозрюють у грошових махінаціях та нелегальному фінансуванні фонду Республіканської партії, що свого часу підтримував Трампа. 10 жовтня окружний суд штату Віргінія арештував Парнаса та Фрумана із можливістю виходу під заставу по 1 мільйону доларів за кожного фігуранта.

Loading...