В Україні 80% будинків обладнані лічильниками тепла

lb.ua

79,3% житлових і 78,2% нежитлових будівель обладнані лічильниками тепла в Україні.

Про це написав голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук у Facebook.

За його словами, лідерами щодо обладнання житлових будинків лічильниками тепла є Черкаська, Миколаївська, Хмельницька, Вінницька області, холодної води – Миколаївська, Івано-Франківська, Закарпатська, гарячої води – Миколаївська, Київська області.

«За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, в 24 регіонах і місті Києві вже обладнані лічильниками: тепла – 79,3% житлових і 78,2% нежитлових будівель; холодної води – 72,3% житлових і 94,5% нежитлових будівель; гарячої води – 16,4% житлових і 52,5% нежитлових будівель», – написав Савчук.

Також він додав, що у вересні агентством виявлено понад 640 порушень вимог законодавства щодо термінів встановлення лічильників гарячої та холодної води в житлових будинках.

При цьому Савчук зазначив, що, відповідно до закону Про комерційний облік комунальних послуг, оператори зовнішніх інженерних мереж зобов’язані були забезпечити 100-відсотковий облік теплової енергії до 2 серпня 2018 року; гарячої і питної води для нежитлових будівель – до 2 серпня 2018 року; гарячої і питної води для житлових будинків – до 2 серпня 2019 року.

Нагадаємо, «Київводоканал» запустив безоплатний мобільний додаток, за допомогою якого можна замовляти послугу опломбування та повірки лічильників, оплачувати послуги та передавати показання.

Loading...