Судді у США заблокували нові правила Трампа щодо зелених карт

Дональд Трамп

У США три федеральних судді незалежно один від одного заблокували підготовлене адміністрацією президента США Дональда Трампа розпорядження відмовляти у видачі грін-карт мігрантам, які отримують соціальну допомогу від держави.

Про це повідомляє в п’ятницю, 11 жовтня, онлайн-видання Politico.

Це рішення суддів не дасть вступити в силу так званого розпорядженням щодо осіб, які перебувають на утриманні держави (public charge regulation), дія якого мала розпочатися 15 жовтня. Згідно нього федеральні чиновники в США отримували повноваження для відмови в отриманні грін-карти на законних підставах мігрантам, що перебувають в країні та залежать від певних видів соціальної допомоги або можуть відмовитися бути залежними від них в майбутньому.

В першу чергу, мова йде про одержувачів талонів на харчування, безкоштовної медичної допомоги та державних субсидій на житло. Судді в штатах Нью-Йорк і Вашингтон видали судові приписи, які накладають заборону на застосування відповідного розпорядження по всій країні. Третій суддя, в Каліфорнії, скасував своїм рішенням дію розпорядження на території окремого штату і округу, в якому проживає позивач.

Нагадаємо, американська влада заборонятиме в’їзд у країну особам, які протягом 30 днів не зможуть пред’явити договір про медичне страхування або довести свою здатність оплатити медичні послуги. Відповідне розпорядження президент США Дональд Трамп.

Loading...