Росіянин, який створив ефекти для "Володаря кілець", вбив батьків за собаку

Фото з відкритих джерел

Сергій Кудрявцев убив своїх батьків у їхньому будинку в Кенсінгтоні, західний Лондон, через те, що вони недостатньо піклувалися про його собаку.

Про це повідомляє Mirror

Як зазначається, 48-річний росіянин розізлився та смертельно побив своїх батьків Тетяну та Володимира через те, що вони відкрили вікно, внаслідок чого його пес мастиф Енцо застудився.

Його мати, 68-річну викладачку університету, знайшли у ванній, а її 69-річний чоловік, викладач математики та фізики, лежав мертвий у спальні. 

"Якщо б мене запитати напередодні, чи можу я це зробити, я би сказав, що ні. Але в той день я цілком усвідомлював, що роблю", - розповів Кудрявцев. 

Також під час допиту Сергій зазначив, що в нього тривалий час були напружені стосунки з батьками через те, що вони не цінували його собаку. 

За вчинений злочин на чоловіка чекає позбавлення волі терміном до 26 років. 

До слова, Сергій Кудрявцев, колишній громадянин Росії, отримав громадянство Нової Зеландії під час роботи у веллінгтонській студії Пітера Джексона Weta Digital. Чоловік працював над візуальними ефектами для кінострічок "Володар кілець" та "Аватар".

Нагадаємо, нещодавно на австрійському гірськолижному курорті Кітцбюель (федеральна земля Тіроль) чоловік убив п'ятьох людей

Loading...