Порошенко представив план щодо врегулювання ситуації на Донбасі

Петро Порошенко

Експрезидент України Петро Порошенко представив свій план щодо Донбасу під час засідань Політичного комітету та Комітету з питань безпеки і оборони Парламентської асамблеї НАТО в Лондоні.

Про це повідомляє пресслужба партії Європейська солідарність. 

"Формула Штайнмаєра" в її узгодженому вигляді є надзвичайно небезпечною, якщо її розглядати у відриві від "дорожньої карти" виконання Мінських домовленостей. Її визначальними елементами, зокрема, повинні бути виведення російських військових, техніки і зброї, роззброєнням незаконних воєнізованих формувань, перехід українсько-російської ділянки кордону під контроль України", – наголосив Порошенко.

Він знову зазначив, що сьогодні Україна де-факто захищає східний кордон Північноатлантичного альянсу.

Порошенко також закликав розпочати предметну дискусію на рівні союзників щодо перспектив надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі в світлі саміту НАТО в Лондоні в грудні 2019 року.

Лідер "Євросолідарності" зазначив, що його партія буде і надалі надійно стояти на варті ефективного втілення курсу євроатлантичної інтеграції держави, пріоритетність якої є вимогою Конституції України.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Порошенко сподівається зібрати новий Майдан і стали його лідером. 

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

Loading...