Грецька православна церква визнала автокефалію ПЦУ

facebook.com/epifaniy

Елладська церква сьогодні на засіданні Собору Ієрархів підтвердила канонічність автокефалії Православної церкви України.

Про це повідомив митрополит Київський і всієї України Епіфаній у своєму Facebook.

«Вдячний моєму брату у Христі, Главі Священного Синоду Церкви Греції Блаженнійшому Архієпископу Афінському і всієї Еллади Ієроніму та братам-архієреям, які сьогодні на засіданні Собору Ієрархів підтримали позицію та послідували канонічним та історичним рішенням Вселенського Патріархату, що відкриває можливість повноцінної взаємодії між двома нашими Помісними Автокефальними Церквами в усіх сферах», – написав Епіфаній.

Владика також зазначив, що Грецію і Україну, «два наших народи пов’язують багато славних сторінок історії, дружби та співпраці».

«Встановлення повного євхаристійного єднання та офіційних відносин між Помісними Церквами Греції та України – ще одна сторінка, яка навіки буде вписана в нашу історію і наші серця!», – додав він.

Предстоятель ПЦУ наголосив, що вірить, що зовсім скоро зможе відвідати «близькі моєму серцю Афіни та особисто передати наші почуття любові й поваги Блаженнійшому Архієпископу Ієроніму, братам ієрархам і всій повноті Церкви Греції».

Нагадаємо, Грецька православна церква розпочала процедуру визнання єдиної помісної автокефальної Православної церкви України.

Loading...