Арабські країни закликають ООН зупинити агресію Туреччини у Сирії

Фото EPA-EFE

Ліга арабських держав закликає Раду Безпеки ООН вжити заходів проти військового наступу Туреччини у Сирії.

Про це повідомляє ліванське видання An-Nahar.

«Ліга арабських держав закликає Раду Безпеки ООН вжити заходів, щоб змусити Туреччину припинити свій військовий наступ у Сирії і негайно вивести свої війська з арабської країни», – йдеться в повідомленні.

У комюніке за результатами зустрічі міністрів закордонних справ арабських країн у суботу також міститься заклик до Ради Безпеки призупинити військову і розвідувальну підтримку, яка може допомогти турецькій військовій операції.

Згідно із заявою, арабські країни відкидають спроби Туреччини нав’язати «демографічні зміни» у Сирії за допомогою так званої «безпечної зони».

Як нагадує видання, 9 жовтня Туреччина розпочала масштабну антитерористичну операцію «Джерело миру» в Сирії на схід від річки Євфрат з метою ліквідувати терористичні загрози біля кордонів Туреччини і створити зону безпеки, до якої добровільно повернуться мільйони сирійських біженців.

Нагадаємо, Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паскьє теж закликала Туреччину припинити військову операцію на півночі Сирії.

 

Loading...