Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 151 Читать эту новость на русском

Яциковський вважає, що Зеленський ще не готовий до серйозних дискусій із суспільством

Богдан Яциковський, політичний експерт

Суспільство повинне отримати інформацію про важливі питання. Проте президент України Володимир Зеленський ще не готовий до таких серйозних викликів та дискусії з суспільством.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Богдан Яциковський.

Ведуча програми поцікавилася, яке враження склалися у експерта від 14-годинного пресмарафону Зеленського. Пан Яциковський відповів, що це був хороший перформанс, під час якого люди так і не почули конкретних відповідей на ті питання, які турбують українців.

«Здається», «я не знаю», «можливо», «я не володію ситуацією» - цими словами супроводжувалася будь-яка його репліка. Я вважаю, що суспільство повинне отримати інформацію про важливі питання. І, мабуть, одна з причин, чому Зеленський не йшов на зустріч з пресою було те, що він ще не готовий до таких серйозних викликів та дискусії з суспільством», – зазначив Яциковський.

Зокрема, він наголосив, що не отримав відповіді щодо преси, свободи слова. За його словами, президент лукавив, коли казав, що це не його відповідальність. Хоча відомо, що вся повнота влади сконцентрована в його руках.

Окрім цього, пан Яциковський додав, що його збентежили подальші наміри президента України щодо «формули Штайнмаєра».

«Його теза, що в Золотому живе 140 людей, але ми не можемо робити через них заручниками цілу державу. Як на мене, за безпеку кожної людини ми повинні боротися, як і за кожен сантиметр нашої території. Є такі речі, які неприйнятні для мене, як для громадянина України», – прокоментував політичний експерт.

Нагадаємо, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідав на запитання журналістів.

Після завершення пресмарафону президент України Володимир Зеленський зазначив, що відповідав на запитання представників ЗМІ «відверто і щиро» і зізнався, що втомився.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News