Вибори на Донбасі, покращення інвестиційного клімату та відміна військового збору: Головне за 11 жовтня

Донецьк

Напередодні відбулась велика пресконференція Президента України, тож не дивно, що сьогодні мідейний простір значно спокійніший та виваженіший. Проте незважаючи на широке обговорення зустрічі Володимира Зеленського з журналістами, сьогоднішній день був багатий на інші події.

Розповідаємо про них більш детально.

Коли відбудуться вибори на сході країни

Василь Боднар. Фото censor.net.ua
Василь Боднар. Фото censor.net.ua

Головною темою залишається ситуація в Донецькій та Луганській областях. Відповідаючи на питання про проведення виборів на тимчасово окупованих територіях, заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар повідомив, що вибори можуть відбутися і через 10 років. За його словами є певні вимоги, без дотримання яких волевиявлення на окупованій частині Донбасу не відбудеться.

Закон про стимулювання інвестиційного клімату

Президент України підписав закон. Фото: ТСН
Президент України підписав закон. Фото: ТСН

Влада планує підвищити інвестиційну привабливість України. Відповідний закон сьогодні підписав Президент України Володимир Зеленський. Документ передбачає внесення змін до деяких законів задля зниження кількості порушень прав міноритарних акціонерів, вартості кредитних ресурсів, тощо. Інвестиційний клімат в Україні пропонують підвищувати орієнтуючись на світовий досвід.

Законопроєкт по відміну військового збору

Дубінський
Дубінський

У фракції "Слуга народу" пропонують відмовитися від військового збору. Відповідні законопроєкті подав народний депутат Олександр Дубінський.

У пояснювальній записці значиться, що військовий збір та податок на доходи фізичних осіб, як зазначалось вище, дублюють один одного, що призводить до подвійного оподаткування одного й того ж об’єкту оподаткування – заробітної плати, винагороди за цивільно-правовими угодами тощо. Він також розповів, за рахунок чого можна компенсувати відмінений податок.

Помер космонавт, який першим вийшов у відкритий космос

Олексій Леонов
Олексій Леонов

Космонавту Олексію Леонову, який першим здійснив вихід у космос тривалістю понад 12 хв, на час смерті було 85 років. За інформацією "Інтерфакс", останніми роками Леонов тяжко хворів.

Хто отримав премію миру-2019

Нобелівська премія - 2019. Лауреати
Нобелівська премія - 2019. Лауреати

Нобелівський комітет Норвегії оголосив лауреатом премії миру прем'єр-міністра Ефіопії Абія Ахмеда за внесок у врегулювання конфлікту з Еритреєю.

Нагороду присудили з формулюванням: "За зусилля із досягнення миру і міжнародного співробітництва та, зокрема, за рішучі ініціативи із вирішення прикордонного конфлікту з сусідньою Еритреєю".

Відео дня

Тим часом на YouTube-каналі телеканалу ZIK найбільше користувачів зацікавив відеоролик з пресмарафону Володимира Зеленського про акцію протесту "Ні капітуляції" та можливе звільнення керівника Офісу президента.

Обговорення дня

Одночасно на офіційній сторінці телеканалу ZIK у Facebook найбільший резонанс серед читачів отримав допис про законопроєкт, якій запропонував Олександр Дубінський. Народний депутат пропонує відмінити військовий збір. Чи підтримуєте ви ініціативу нардепа, пишіть в коментарях.

Цитата дня

Джон Гербст про нелегкий вибір української влади щодо ситуації в США. Фото: ZIK
Джон Гербст про нелегкий вибір української влади щодо ситуації в США. Фото: ZIK

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...