Уряд відкриє більшу частину державного оборонного замовлення

Андрій Загороднюк. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Міноборони працює над тим, щоб зробити більшу частину держзамовлення відкритою. Однак певна частина оборонного замовлення все ж залишиться закритою.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

«Якась частина державного оборонного замовлення має бути закритою – не все ми можемо публікувати, але всі побачать, як розвивається армія, куди спрямовуються кошти і як формуються ціни», – зазначив міністр оборони України Андрій Загороднюк.

Загороднюк також наголосив на максимальному запровадженні принципів конкурентності з метою унеможливлення ситуацій, коли керівництво або групи керівників в одноосібному порядку вирішують подальшу долю державних коштів.

«Це має бути абсолютно відкрита процедура, що дасть можливість приватним компаніям брати участь у державному оборонному замовленні. Ми покладаємо великі сподівання на «Укроборонпром». Водночас, приватні компанії мають складати конкуренцію «Укроборонпрому» для того, щоб концерн змінювався і швидше реагував на наші замовлення», – підкреслив міністр оборони.

Загороднюк також поінформував про плани міноборони закуповувати іноземне озброєння. За його словами, наразі формується спеціальна група, яка працюватиме із закордонними партнерами.

Раніше міністр оборони України Андрій Загороднюк оголосив про тестову закупівлю протитанкових ракетних комплексів Javelin до кінця 2019 року.

 

Loading...