Рада запропонувала Кабміну розробити державну програму забезпечення молоді житлом

vezha.vn.ua

Профільний парламентський комітет з питань молоді і спорту запропонував Кабінету міністрів розробити програму з надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла.

Відповідне рішення було прийняте під час засідання коміетету, передає пресслужба Апарату Верховної Ради.

Представники комітету анонсували розробку законопроєкту, яким буде внесено фундаментальні  зміни до законодавчого забезпечення державної молодіжної політики, над яким працюватимуть представники  молодіжних та дитячих організацій та інших громадський об'єднань.

Учасники засідання рекомендували Раді передбачити у Проєкті Закону №2000 фінансування у обсязі 0,5 млрд. грн бюджетної програми "Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та самотнім молодим громадянам на будівництво, реконструкцію та придбання житла".

Уряду запропонували розробити до 1 травня 2020 року програму забезпечення молоді житлом на 2021-2025 роки, розробити план зайнятості молоді, розробити стратегію розвитки державної молодіжної політики.

Раніше повідомлялося, що Міністерство культури, молоді та спорту планує завершити реорганізацію і запрацювати за новою моделлю до 1 січня 2020 року.

Loading...