НАЗК: До держбюджету конфіскують понад 1 млн грн внеску на підтримку Гриценка

Анатолій Гриценко. Фото: Микола Тис/ZIK

Деражнянський районний суд Хмельницької області ухвалив рішення про конфіскацію 1 150 000 грн внеску, здійсненого з порушенням на підтримку кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка.

Зазначається, що розглянувши матеріали, що надійшли від  НАЗК, суд встановив, що фізична особа порушила встановлений порядок надання фінансової підтримки для здійснення передвиборної агітації кандидата на пост Президента України, та вирішив присудити штраф 1190 грн та конфіскацію на користь держави всієї суми внеску, повідомляє пресслужба Нацагентства.

Факт вчинення адмінпорушення виявлено за результатами аналізу фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду кандидата.

Постанова суду набрала законної сили.

У НАЗК пояснюють, згідно законодавства України не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій фізичними та юридичними особами, які мають непогашений податковий борг.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротоколи стосовно міністра фінансів України Оксани Маркарової та колишнього народного депутата Олександра Супруненка за декларування недостовірних відомостей.

 

 

Loading...