live
Новини » Події 302 Читать эту новость на русском

НАБУ повідомило про підозру понад 100 особам

НАБУ

Національне антикорупційне бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури розслідує 752 кримінальні провадження, у яких про підозру повідомлено 134 особам.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ на офіційному сайті. 

"НАБУ під процесуальним керівництвом САП розслідує 752 кримінальні провадження, у яких про підозру повідомлено 134 особам. 224 справи перебувають на розгляді суду. На визначення міри своєї винуватості чекають 398 обвинувачених. Такими є підсумки роботи антикорупційних органів станом на 30 вересня 2019 року", – сказано у повідомленні. 

У пресслужбі зазначили, що щонайменше п’ять резонансних справ, розслідуваних детективами НАБУ, прокурори САП у вересні скерували до Вищого антикорупційного суду. Перший обвинувальний акт отриманий новоствореним ВАКС стосовно колишнього першого заступника генерального директора ДП "Державний науково-дослідний та проектний інститут титану". 

Посадовцю інкримінується зловживання владою або службовим становищем (ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України), що призвело до завдання підприємству збитків у розмірі 1,258 млн доларів.

Раніше повідомлялося, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) зобов'язав НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо мера Києва Віталія Кличка за фактом зловживань і розкрадання державних коштів при реконструкції Шулявського моста. 

Loading...
Loading...
Loading...