Новини » Події Читать эту новость на русском

На Кіровоградщині затримано групу "чорних лісорубів"

Фото: СБУ

Десятьох осіб, які займалися незаконним вирубуванням дерев, затримала було затримано Кіровоградщині. Збитки державі від їх діяльності оцінюють у понад 600 тис гривень.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як зазначається, у Світловодському районі Кіровоградської області працівник одного з державних лісових господарств вирішив підзаробити. Користуючись службовим становищем, зловмисник систематично вирубував насадження на ввіреній йому ділянці для продажу місцевому населенню.

Правоохоронці затримали чоловіка під час транспортування чергової партії лісу загальною вартістю майже 300 тис грн.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Ще дві групи "чорних лісорубів" з чотирьох і п'яти осіб у кожній викрили правоохоронці в Голованівському районі області. Ділки діяли за аналогічною схемою, а дерева вирубували у лісосмугах поблизу населених пунктів. Затримали зловмисників під час відвантаження чергових партій деревини. За попередніми оцінками, внаслідок їхніх протиправних дій, державі завдано збитки на більше ніж 300 тис грн.

Наразі у межах розпочатих кримінальних проваджень тривають слідчі дії.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозри у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 246 (незаконна вирубка лісу) Кримінального кодексу України.

СБУ продовжує системну роботу з документування та притягнення до відповідальності винних за незаконні вирубки державних лісів у різних регіонах країни.

Читайте, будь ласка, наш великий матеріал про те, що за останні 15 років під масові вирубки потрапило 800 тис га лісу, екологи кажуть про неминучу катастрофу.

Loading...