На кінофестивалі у Польщі Сенцову вручать нагороду за «творчу неcкореність»

Олег Сенцов

Ексбранця Кремля українського режисера Олега Сенцова нагородять під час кінофестивалю у польському місті Торунь «Золотим ангелом» за «творчу нескореність».

Про це повідомляє Польське радіо.

Український режисер та ексбранець Путіна Олег Сенцов буде гостем 17-го Міжнародного кінофестивалю Tofifest у Торуні, який проходитиме з 19 по 27 жовтня. На кінофестивалі Олегу Сенцову вручать нагороду «Золотий ангел» за «творчу нескореність». Режисер теж візьме участь у відкритій громадській зустрічі.

«За попередні роки не було кінорежисера, про якого говорили би частіше. Олег Сенцов став символом нових, тривожних часів, у яких артисти за свою нескореність платять високу ціну», – написали організатори кінофестивалю.

Нагороди за «творчу нескореність» під час Tofifest отримають також, зокрема, польські кінорежисери Павел Павліковський, Аґнєшка Голланд, а Кшиштоф Ґльобін отримає «Золотого ангела» за життєве творче досягнення.

Нагадаємо, 7 вересня 2019 року Олег Сенцов повернувся в Україну в рамках обміну полоненими між Україною та РФ.

2 жовтня повідомляли, що в Європейському парламенті відклали церемонію вручення премії Сахарова українському режисерові Олегу Сенцову.

20 вересня повідомили, що Сенцову вручать присуджену у 2016 році Шевченківську премію.

Loading...