МВС отримало рішення суду у справі Марківа

Віталій Марків

Міністерство внутрішніх справ України отримало рішення суду у справі українського військового Віталія Марківа і працює над його перекладом.

Повідомляється, що МВС допоможе оскаржити рішення у справі Марківа в апеляційному суді.

«Позиція МВС залишається незмінною: обвинувачення Віталія Марківа – абсурдні», – наголошують у відомстві.

Нагадаємо, Віталій Марків був затриманий в Італії влітку 2017 року за інспірованим звинуваченням у причетності до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі 24 травня 2014 року під час бойових дій сил АТО із бойовиками-сепаратистами Гіркіна у місті Слов’янськ Донецької області.

За свідченнями українських військових, Віталій Марків не причетний до загибелі італійського репортера Андреа Рокеллі 24 травня 2014 року. 

У гвардійському підрозділі тоді не було важкої зброї, а саме мінометів, вогнем яких могло бути вбито потерпілого іноземного фотографа, а сам він перебував на позиціях бойовиків проросійських незаконних збройних формувань і умисно наражав себе на небезпеку, попри офіційні рекомендації посольства Італії не їхати у зону бойових дій.

Нагадаємо, на п’ятому ювілейному фестивалі української культури у Венеції провели акцію на підтримку нацгвардійця Віталія Марківа і вимагали скасувати несправедливий судовий вирок щодо нього. 

 

Loading...