Командор-генерал: у Раді запропонували змінити назви звань військових начальників

Фото ілюстративне ngu.gov.ua

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2247 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроєктом пропонується внести зміни до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” в частині встановлення нових назв військових звань вищого офіцерського складу відповідно до військових звань, прийнятих у провідних країнах-членах НАТО.

Окрім цього, законопроєктом вносяться зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України,  Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, Стройового статуту Збройних Сил України, Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” стосовно встановлення нових назв військових звань вищого офіцерського складу відповідно до військових звань, прийнятих у провідних країнах-членах НАТО.

Відтак, у вищому офіцерському складі можуть з'явитись такі звання, як бригадний генерал та командор-генерал. А звання генерал-полковник  та генерал армії України спрощуються до слова генерал.

Раніше повідомлялося, що Українські моряки, яких звільнили з російського полону, на летовищі у Борисполі отримали нагороди та чергові військові звання.

Loading...