Кличко розповів про політичні плани і чи не шкодує про об'єднання з Порошенком

ZIK

Великою проблемою є те, що в Україні багато людей ставлять у пріоритет свої персональні та політичні амбіції, а інтереси країни можуть бути на другорядних позиціях.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

Ведуча політичного ток-шоу Наташа Влащенко поцікавилася у Віталія Кличка, якими є його політичні плани, зокрема, чи буде існувати партія «Удар» і чи не шкодує він про те, що свого часу об’єднався із Петром Порошенком.

Віталій Кличко нагадав про події, що відбувалися п’ять років тому: «2014 рік. Можете собі уявити: ті люди, які стояли по одну сторону барикад, у той момент, коли починають російські війська захоплювати Донецьк, Луганськ, анексія Криму… Замість того, щоб захищати і об’єднати наші зусилля, ті люди, які стояли по одну сторону барикад, починають між собою змагатись за крісла, боротись… У цей момент повинна бути людина, яка візьме на себе відповідальність для того, щоб президентські вибори пройшли якомога швидше для того, щоб приймати рішення, а не боротися між собою», – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що великою проблемою є те, що в Україні багато людей ставлять у пріоритет свої персональні та політичні амбіції, а інтереси країни можуть бути на другому, п’ятому, десятому місці.

«Я переконаний у тому, що це рішення, яке я прийняв, було стовідсотково на користь України, бо потрібно було об’єднувати наші зусилля і максимально швидко реагувати», – сказав Кличко.

Гість студії додав, що знає одне правило, яке існує у життя, – без боротьби не буде перемоги.

Він резюмував: «Що стосується боротьби, політичної боротьби… зараз також політична боротьба. Дуже важливо, щоб у цій політичній боротьбі ми у захваті не боролися один проти одного, бо на сьогодні у нас дуже багато викликів є – і зовнішніх, і внутрішніх».

Як повідомляли, міський голова Києва Віталій Кличко позивається до Кабінету міністрів, прем’єр-міністра Олексія Гончарука й керівника Офісу президента Андрія Богдана через рішення про звільнення його з посади голови КМДА.

Loading...