Новини » Події Читать эту новость на русском

Для українських спортсменів закупили незареєстровані препарати на 8 млн гривень

Держустанова "Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення" закупила для спортсменів незареєстровані та непотрібні препарати на вісім млн гривень.

Про це повідомляє столична прокуратура.

Як зазначається, у період 2017-2018 років начальник, перший заступнику та заступнику начальника, перебуваючи у змові з державним тренером – головним лікарем національних збірних команд Міністерства молоді та спорту України, діючи в інтересах окремих суб'єктів господарювання, безпідставно та незаконно здійснили закупівлю засобів та виробів, не зареєстрованих у Державному реєстрі лікарських засобів Управлінням "Укрспортзабезпечення", які не є лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

При цьому додається, що закупівля препаратів здійснювалася за відсутності їх фактичної потреби для спортсменів, що підтверджено свідченнями понад 30 спортсменів, серед яких чемпіони України, призери чемпіонатів Європи, всесвітніх змагань та учасники Олімпійських ігор.

Згідно з матеріалами слідства, діями службових осіб ДП "Укрспортзабезпечення" інтересам держави завдано збитків на суму понад вісім млн грн.

Під час досудового розслідування перевіряється причетність інших службових осіб до безпідставного та нецільового використання бюджетних коштів.

Як повідомлялось раніше, суперник Олександра Усика голландець Тайрон Спонг провалив допінг-тест WADA.

Loading...