Зеленський заявив про шантаж "слуг" у ВР

Володимир Зеленський. Фото EPA-EFE

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що всередині Верховної Ради опоненти політичної партії "Слуги народу" намагаються впливати на народних депутатів монобільшості, щоб вони не голосували за окремі закони.

Про це він розповів під час пресмарафону, який транслює телеканал ZIK.

"Вони дуже боляче в цілому ставляться і бояться будь-яких законопроектів, які пов’язані саме з депутатами. Друге, там деяких людей просто не було на голосуванні. Третє, немає  групи впливу будь-якого олігарха у партії "Слуга народу". Є досвідчені парламентарі в інших партіях, які щодня займаються тільки одним – впливом: емоційним, грошовим та будь-яким іншим… Вони хочуть розколоти партію "Слуга народу". І роблять у деяких питаннях, наприклад, коли вони не проголосували за один із законів, після цього проголосували, тому що ми зустрілися, я почав говорити з депутатами, всі почали їм пояснювати", - зазначив Зеленський.

Президент поінформував, що "слугам" пишуть погрозливі смс-повідомлення, так як: "Завтра вашу тьощу посадять, якщо Ви зараз проголосуєте".

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

Пряму трансляцію можна подивитися тут.

Loading...